راگبی شیراز و ایران
ورزش آری – اعتیاد هرگز
صفحه نخست                 تماس با مدیر                    پست الکترونیک                   RSS                  ATOM
نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ دوشنبه 22 فروردین 1390

  اولین مرحله  اردوی انتخابی تیم ملی راگبی جمهوری اسلامی ایران جهت حضور قدرتمند در مسابقات آسیایی این رشته که مقرر است از تاریخ 13 لغایت 18 اردیبهشت ماه سال 1390 در کشور تایلند برگزار گردد از مورخ 6 لغایت 13 اسفند ماه سال جاری در مجموعه ورزشی آزادی تهران با حضور 50 بازیکن واجد شرایط برای این مرحله برگزار گردید.
امیر حسین اکرامی فرد دبیر انجمن راگبی اعلام نمود : تمرینات این تیم در دو نوبت صبح و بعداز ظهر زیر نظر سرمربی تیم ملی راگبی ایران آقای وین ماسترز در زمین شماره 4 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد که با توجه به اینکه این دوره اولین مرحله اردوی آماده سازی این تیم به شمار می رود تمرینات بیشتر بر روی برنامه های بدنسازی تمرکز داشت که پس از یک هفته تمرینات ، روز پنجشنبه مورخ    12/ 12/89 یک مسابقه درون اردویی جهت انتخاب بازیکنان واجد شرایط  برای دعوت به مرحله دوم اردو آماده سازی در سال آینده انجام پذیرفت  که اسامی آنها متعاقبا اعلام میگردد. شایان ذکر است مرحله دوم اردوی آماده سازی این تیم از مورخ 6 فروردین ماه سال آینده در تهران برگزار خواهد شد  تا این تیم بتواند با حضور قدرتمند خود در این مسابقات به سید A آسیا راه یابد.

نوع مطلب :
برچسب ها : پایان اردوی انتخابی تیم ملی راگبی در مجموعه ورزشی آزادی تهران، میر حسین اکرامی فرد دبیر انجمن راگبی اعلام نمود، اردوی انتخابی تیم ملی راگبی،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ دوشنبه 22 فروردین 1390

    با تمام شدن سال 89 تصمیم گرفتم تا بهترین بازیکن این سال را معرفی کنم. از این رو تحقیق کرده و با نظر پیشکسوتان عزیز ایرج رستمی را به عنوان بهترین بازیکن راگبی ایران در سال 89 انتخاب کردیم.

    مطلع هستید که در سال 89 تنها مسابقاتی که تیم ملی ایران در آن شرکت داشت ، مسابقات سید 3 آسیا بود. در این مسابقات ایرج رستمی فلنکر شماره 7 ایران 2 ترای به ثمر رسانده و به عنوان بهترین بازیکن مسابقات از سوی مسئولان برگزاری مسابقات انتخاب شد. دلیل انتخاب ما هم همین مورد می باشد. امیدواریم در سال های آینده این انتخاب با کارشناسی بیشتری و از سوی مسئولان فدراسیون صورت گیرد.( البته اگر فدراسیونی باشد. )

    احتمالا در آینده بیوگرافی این بازیکن ارزنده کشورمان را در وبلاگ قرار دهم.

نوع مطلب :
برچسب ها : بهترین بازیکن راگبی ایران در سال 89،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ دوشنبه 22 فروردین 1390
فروردین 1389 تیم ملی راگبی ایران در زمین شماره 4 آزادی به مصاف تیم منتخب تهران رفت. این دیدار دوستانه راس ساعت 16 و در هوای بسیار مطبوع تهران آغاز شد که در نهایت تیم ملی ایران توانست با نتیجه 50 به 7 تیم منتخب تهران را شکست دهد. لازم به ذکر است تیم منتخب تهران متشکل از بازیکنان تیم های خلیج فارس ، ستارگان ، کنگره 60 و قرچک بود که بازیکنان این تیم تنها یک روز با همدیگر تمرین داشتند و از این لحاظ آمادگی لازم را نداشتند.

 

 

    از آنجایی که امروز به شخصه بازی را کاملا از نزدیک مشاهده کردم به نظر من که تیم ملی نمایش قابل قبولی نداشت. هرچند که نتیجه بسیار خوب بود اما انتظار بازی بهتری را از تیم ملی مقابل تیم ناآماده منتخب داشتم. بزرگترین ضعفی که در تیم ملی به چشم می خورد این بود که اصلا یک پنالتی زن ماهر در تیم نبود ، به طوری که حتی یکی از کانورشن ها را هم تبدیل به امتیاز نکردند.(در این رابطه کاملا مطمئن نیستم) البته باید اشاره کنم که فرواردها مثل همیشه خوب بودند مخصوصا در clear ها.

    طبق اخبار رسیده امروز سری دوم اردوهای تیم ملی هم به پایان رسید و باید منتظر اردوی سوم و ملی پوشان اصلی راگبی ایران باشیم. برای بازیکنان راگبی ایران آرزوی موفقیت داریم.

 

نوع مطلب :
برچسب ها : دیدار دوستانه تیم ملی راگبی ایران با تیم منتخب تهران، تیم ملی راگبی ایران،
لینک های مرتبط :

دبیر کمیته کریکت بعد از تبدیل فدراسیون راگبی به انجمن گفت: برای فدراسیون شدن نیاز به زمان داریم اما امیدواریم بزودی با حجم گسترده فعالیت هایمان بتوانیم به جایگاه قبلی بازگردیم.
سعید بهروزی که روز سه شنبه با حکم علیپور دبیر کمیته کریکت شده است، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این تغییر ناگهانی جایگاه فدراسیون راگبی به یک انجمن گفت: ارزیابی خوب یا بد بودن یک تغییر مستلزم گذشت زمان است و نمی توان از حالا در مورد آن قضاوت کرد. به هر حال با این اتفاق ورزشکاران و علاقمندان به این رشته برای آینده آن نگران شدند.وی خاطرنشان کرد: بعید می دانم فدراسیون ما کوچکتر شود یا فعالیت های ما کمتر شود. به همان شکل قبل فعالیت ها را دنبال می کنیم. تمام برنامه های این رشته در سال جدید و در بخش های اردوها، مسابقات قهرمانی کشور ، لیگ و آموزش را به فدراسیون انجمن‌های ورزشی ارائه کرده ایم و به مانند قبل از مربی خارجی بهره می بریم.وی ادامه داد: به طور قطع با این برنامه فعالیت رشته راگبی به نسبت دیگر انجمن های حاضر در این فدراسیون بیشتر خواهد بود. ما امیدواریم بزودی بتوانیم با حجم گسترده فعالیت هایمان بتوانیم به جایگاه قبلی بازگردیم و تبدیل به یک فدراسیون بشویم.دبیر کمیته کریکت فدراسیون انجمنهای ورزشی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی براینکه " آیا اعتبارات شما با تعدیل جایگاهتان کم خواهد شد؟"، گفت: صحبتی در این خصوص نشده است. ما در سال 89 نزدیک به 500 میلیون تومان بودجه درخواست کردیم که هنوز تمام این اعتبارات را دریافت نکرده ایم. امیدواریم باقیمانده این اعتبارات از طریق سازمان به راگبی داده شود.

نوع مطلب :
برچسب ها : راگبی باز هم می‌تواند فدراسیون شود، دبیر کمیته کریکت بعد از تبدیل فدراسیون راگبی،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ دوشنبه 1 فروردین 1390

    مسابقات six nations هرساله بین 6 کشور انگلیس ، فرانسه ، ولز ، ایرلند ، اسکاتلند و ایتالیا برگزار می شود و مهم ترین مسابقات ملی در اروپا محسوب می شود. در این مسابقات هر تیم با دیگر رقیبان فقط یک بار مسابقه می دهد و هر تیم به قید قرعه میزبان یا مهمان خواهد داشت.

نتایج مسابقات امسال:

Date
Home
Score
Away

Fri 4th Feb 11
Wales 19 - 26 England
Sat 5th Feb 11
Italy 11 - 13 Ireland
Sat 5th Feb 11
France 34 - 21 Scotland
Sat 12th Feb 11
England 59 - 13 Italy
Sat 12th Feb 11
Scotland 6 - 24 Wales
Sun 13th Feb 11
Ireland 22 - 25 France
Sat 26th Feb 11
Italy 16 - 24 Wales
Sat 26th Feb 11
England 17 - 9 France
Sun 27th Feb 11
Scotland 18 - 21 Ireland
Sat 12th Mar 11
Italy 22 - 21 France
Sat 12th Mar 11
Wales 19 - 13 Ireland
Sun 13th Mar 11
England 22 - 16 Scotland
Sat 19th Mar 11
Scotland 21 - 8 Italy
Sat 19th Mar 11
Ireland 24 - 8 England
Sat 19th Mar 11
France 28 - 9 Wales

    در نهایت تیم ملی انگلیس با 4 پیروزی و 1 شکست عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. جدول این مسابقات را ملاحظه بفرمایید:

Pos
Team
P
W
D
L
F
A
PD
TF
Pts
1 England 5 4 0 1 132 81 51 13 8
2 France 5 3 0 2 117 91 26 10 6
3 Ireland 5 3 0 2 93 81 12 10 6
4 Wales 5 3 0 2 95 89 6 6 6
5 Scotland 5 1 0 4 82 109 -27 6 2
6 Italy 5 1 0 4 70 138 -68 6 2
نوع مطلب :
برچسب ها : six nations 2011 به پایان رسید، rugby، تیم راگبی، راگبی،
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : علی غلامی
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
بنظر شما بهترین تیم راگبی ایران کدام است؟
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فروش ویژه ساعت 2 زمانه کاسیو جی شاک GA-100ساعت 2 زمانه کاسیو جی شاک GA-100. طراحی بی نظیر و فوق العاده شیک. مقاوم در برابر آب و ضربه. دارای کرنومتر و تاریخ شمار، همراه با 6 ماه گارانتی تعویض ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 49000 تومان

فروش ویژه عینک گرنجو - Granjo


عینک گرنجو، طراحی برتر ویژه سال جدید. عینك فوق اسپرت با طراحی جدید. شناخته شده به عنوان عینك محبوب هنرپیشگان. با ستارگان همراه شوید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 40000 تومان

فروش ویژه عینک آفتابی اسپای پلاس SPY+عینک آفتابی اسپای پلاس. طراحی برتر ویژه سال جدید. شناخته شده به عنوان عینك محبوب هنرپیشگان. با ستارگان همراه شوید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 34000 تومان

 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic