راگبی شیراز و ایران
ورزش آری – اعتیاد هرگز
صفحه نخست                 تماس با مدیر                    پست الکترونیک                   RSS                  ATOM
نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391


به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391

دیدار ایران تایلندبه ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : راگبی، ورزش راگبی، دیدار ایران تایلند،
لینک های مرتبط :


کلیه علاقه مندان به راگبی جهت ثبت نام و استعداد یابی دعوت می شود تا با مراجعه به مجموعه ورزشی غزال ( وابسته به شهرداری تهران ) واقع در پونک خیابان میرزا بابائی خیابان عادل جنوبی ابتدای کوچه رجائی همه روزه از ساعت 8 الی 12 ظهر مراجعه نمایند .
شروع کلاس اول تیر ماه
تلفن تماس 09127241278
نوع مطلب :
برچسب ها : راگبی، مرسه راگبی،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391

انجمن راگبی کشور اعلام کرد کلیه استانهایی که تمایل دارند در مسابقات 7نفره دو تیم آقایان و بانوان در مسابقات شرکت دهند میبایست ضمن اعلام آمادگی جداگانه به انجمن و دریافت موافقت کتبی کلیه هزینه های تیم دوم را نیز پرداخت نمایند.نوع مطلب :
برچسب ها : راگبی، ورزش راگبی،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391
آیین نامه مسابقات7 نفره انتخابی تیم ملی ( آقایان - بانوان )


محل برگزاری – استان گلستان شهر گرگان
پذیرش بانوان : پذیرش آقایان :
عصر : 23/4/91 عصر : 26/4/91
خروج- صبح : 26/4/91 خروج - صبح : 29/4/91
شرایط سنی : آزاد
- هر تیم میبایست حداقل از 3 بازیكن زیر 18 سال كه عضو تیم زیر 20 سال همان استان باشد استفاده نماید

مدارك مورد نیاز :
باتوجه به اینكه كارت شناسایی بازیكنان و اعضاء تیم از طرف فدراسیون صادر میگردد میبایست مدارك زیر توسط سرپرست هر تیم در زمان پذیرش تحویل گردد .
1. عكس 4×3 دو قطعه
2. اصل و فتوكپی كارت ملی
3. اصل كارت بیمه ورزشی معتبر راگبی
4. معرفی نامه (لیست اسامی اعضاء تیم )كتبی از هیات استان ممهور به مهر اداره كل ورزش و جوانان همان استان
- در صورت عدم رعایت نكات فوق توسط مسئولین تیمها ، تیم خاطی از حضور در مسابقات حذف گردیده و كلیه عواقب آن به عهده مسئولین همان تیم می باشد .
- كلیه تیمها باید كارت شناسایی بازیكنان خود را در طول مسابقات همراه داشته و قبل از هر بازی تحویل هیات داوران نمایند در غیراینصورت از حضور افراد بدون كارت شناسایی جلوگیری بعمل خواهد آمد .
- تعداد اعضاء هر تیم میتواند حداكثر 15 نفر شامل 12 بازیكن – یك سرپرست و یك مربی و یک کمک مربی باشد .
- هر تیم در هر بازی می تواند فقط 12 بازیكن خود ( 7 بازیكن اصلی و 5 بازیكن ذخیره ) استفاده نماید .
- با توجه به اینكه اعضاء تیم ملی بزرگسالان توسط کمیته فنی مسابقات از این رقابتها انتخاب میشوند چنانچه بازیكن واجد شرایط به دلایل موجه فنی یا پزشكی امكان حضور در این رقابتها را ندارد میبایست هیات مربوطه مراتب را كتباً و مستنداً به انجمن اعلام نماید بدیهی است حضور بازیكنان و دعوت آنان به تیم ملی از هیچ راه دیگری مقدور نمی باشد .
شرایط فنی و اختصاصی
1. تیمها می بایست یك ساعت قبل از شروع مسابقه در محل مسابقه حاضر باشند.
2. مسابقه در دو زمان 7 دقیقه ای و 1 دقیقه استراحت میان دو نیمه برگزار می گردد .
3. هر برد دارای 4 امتیاز و هر مساوی 2 امتیاز و هر باخت 1 امتیاز می باشد .
4. بازی فینال در دو زمان 10دقیقه ای برگزار میکردد با 2 دقیقه استراحت .
5. در صورت مساوی بودن دو زمان 5 دقیقه ای و یک دقیقه استراحت بازی دنبال میشود .
6. تعداد تعویضها در هر بازی 3 نفر بوده وبازیكن تعویضی با اجازه داور وسط و هماهنگی داور چهارم تعویض می شود
7. تعویض پزشكی صرفاً با نظر پزشك مسابقات و در صورتی كه مداوای مصدوم در زمین مقدور نباشد و یا مصدوم دچار خونریزی شده باشد امكانپذیر می باشد .
8. حداكثر زمان تعویض پزشكی 2 دقیقه از زمان بازی می باشد پس از آن تعویض دائم محسوب می شود .
9. هر بازیكنی كه كارت زرد دریافت نماید به مدت 2 دقیقه از زمین اخراج و در محلی كه داور چهارم مشخص می نماید قرار می گیرد . ( اخراج موقت )
تبصره : مدت زمان اخراج 2 دقیقه از زمان بازی می باشد و چنانچه به طور مثال بازیكنی یک دقیقه مانده به پایان نیمه اول اخراج موقت شود یک دقیقه باقیمانده درنیمه دوم محاسبه می شود .
10. هر بازیكنی كه دو كارت زرد دریافت نماید به طور دائم از بازی اخراج خواهد شد و حق شركت در مسابقه بعدی را ندارد .
11. هربازیكنی كه بطور مستقیم كارت قرمز دریافت نماید علاوه بر اینكه از بازی اخراج می شود باید نیمکت خود را ترك كرده و در مسابقه بعدی نیز نمی تواند شركت نمایدو براساس گزارش داور تصمیم نهایی اخذ میگردد .
- چنانچه تیمی بیش از 3 كارت قرمز در یك بازی دریافت نماید برای تیم ،باخت فنی منظور گردیده و ادامه بازی متوقف می گردد .
12. بازیكنان ذخیره ، سرپرست و مربی تیم میبایست درمحل نیمكت مشخص شده خود مستقر گردیده و حق خروج از منطقه تعیین شده در طول مسابقه را نخواهند داشت .
13. هیچ یك از بازیكنان و اعضاء كادر فنی تیم های دیگر در زمان مسابقه یك تیم حق حضور ونشستن در روی نیمكت آن تیم را نخواهند داشت .
14. تهیه آب و یخ به مقدار مشخص و لازم برای هر تیم در حال مسابقه به عهده ستاد برگزاری مسابقات ( میزبان ) بوده و چنانچه هر تیم به مقدار آب و یخ بیشتری نیاز داشته باشد می بایست شخصاً تهیه نماید .
15. درصورت نیاز ، حمل و نقل تیمها از محل اسكان به محل برگزاری مسابقات به عهده ستاد برگزاری مسابقات بوده و تیمها میبایست راس ساعت مقرر كه به سرپرستان اعلام گردیده جهت منتقل شدن حاضر باشند .لذا درصورت عدم حضور به موقع ستاد برگزاری هیچگونه مسئولیتی در خصوص عواقب بعدی به عهده نخواهد داشت .
16. هیچ یك از بازیكنان ،مربی و سرپرست روی نیكت در هنگام انجام مسابقه حق اعتراض و یا حتی صحبت كردن با داور را ندارند . چنانچه موارد فوق روی دهد داور مجاز به دادن كارت زرد یا قرمز به آنان می باشد . چنانچه هر یک از افراد مذکور در بند 19 کارت قرمز دریافت نمایند شرایط مربوط به جریمه کارت قرمز که در بند 14 این آیین نامه ذکر گردید در مورد آنان اعمال خواهد شد .
17. اگر بازیكنی موارد اخلاقی و شئونات اسلامی را رعایت ننماید و یا هرگونه رفتار غیرورزشی انجام دهد بلافاصله كمیته انضباطی و مسئولین مربوطه حاضر در مسابقات درمورد او تصمیم گیری نموده و بازیكن خاطی ملزم به اجرای بدون قید و شرط آن می باشد .
18. هرگونه تصمیمی كه از طرف مسئولین و كمیته انضباطی برای فرد یا تیم خاطی گرفته شود می بایست بدون چون و چرا اجرا شود و سرپرست تیم ملزم به اجرای آن خواهد بود .
19. اگر تیمی هرگونه اعتراضی داشته باشد می بایست اعتراض خود را كتبا و حداكثر ظرف مدت 30 دقیقه بعد از بازی به همراه مبلغ 000/000/1 ریال توسط سرپرست تیم به كمیته برگزاری تحویل نماید . اعتراض فقط به صورت كتبی و تنها از سرپرست تیم دریافت می گردد افراد دیگر حق اعتراض نخواهند داشت .
20. چنانچه تیمی پزشکی و کمبود بازیکن قصد انصراف از بازی را داشته باشد می بایست حداقل 3 ساعت قبل از مسابقه مراتب را به كمیته برگزاری بصورت مكتوب اعلام نماید .
1 : برای هر تیم كه قصد انصراف از بازی را داشته باشد باخت فنی منظور گردیده و 1 امتیاز باخت نیز به او داده نخواهد شد .
2 : چنانچه تیم در 2 بازی پیاپی حضور نیابد از دور رقابتها حذف گردیده و كلیه بازیهایی كه تا آن زمان انجام داده كن لن یكم تلقی و امتیازات آن حذف میگردد .
3: چنانچه تیمی از ادامه مسابقه خودداری نماید و بازیها را در میانه مسابقه ترک نماید علاوه بر اعمال جریمه های دو بند 23 کمیته انظباطی درخصوص محرومیت های تیمی در مسابقات آینده تصمیم گیری خواهد نمود .

21. کلیه موارد فنی دیگر كه در این آیین نامه ذكر نگردیده طبق قوانین راگبی بزرگسالان IRB اعمال می گردد .
22. در خصوص موارد پیش بینی نشده بلافاصله كمیته برگزاری و فنی مسابقات تشكیل جلسه داده و در مورد آن تصمیم گیری می نمایند .
لباس تیمها و نحوه پوشش بازیکنان :
1. لباس بازیکنان باید در دو رنگ تیره و روشن طراحی شده و شماره در پشت آنها چاپ شده باشد .
2. بازیکنانی که بعنوان رساندن آب و یا کمک در زمانهای توقف بازی داخل زمین میشوند می بایست از کاورهای مخصوص با رنگ متفاوت از رنگ لباس تیم استفاده نمایند .
3. محل استقرار افرادی که در زمان توقف بازی برای بازیکنان داخل زمین آب میبرند مشخص شده میباشد و دیگر افراد تیم حق حضور در آن منطقه را ندارد .
4. سرپرست تیم و مربیان نمیتوانند برای دادن آب داخل زمین شوند .
5. بازیکنان میتوانند از گارد مخصوص و مجاز زیر لباس راگبی استفاده نمایند استفاده از وسایل تزئینی مانند ساعت ، انگشتر ، گردنبند و ... یا هر وسیله ای که بهره گیری از آنها به هر صورت خطرناک باشد غیرمجاز می باشد . استفاده از لثه ورزشی برای بازیکنان الزامی می باشد .
6. بازیکنان می بایست در پوشیدن لباس و ظاهر خود شئونات اسلامی و اخلاقی ورزشی را رعایت نمایند.

کمیته برگزاری مسابقات
نوع مطلب :
برچسب ها : آیین نامه مسابقات7 نفره انتخابی تیم ملی ( آقایان - بانوان )،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391
گرگان میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی 7 نفره راگبی(آقایان- بانوان)

مسابقات هفت نفره راگبی ( انتخابی تیم ملی ) برای اعزام به رقابت های آسیایی چین و هند طی روزهای 23 لغایت 29 تیر ماه سال جاری در استان گلستان به میزبانی گرگان برگزار خواهد شد . مسابقات هفت نفره راگبی بانوان روز 23 تیر و رقابت های آقایان نیز روز 26 تیر برگزار می شودنوع مطلب :
برچسب ها : گرگان میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی 7 نفره راگبی(آقایان- بانوان)،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391

بعد از سالها از شروع فعالیت راگبی در ایران، مسئولان این رشته به فكر پشتوانه سازی و بردن آن به رده های سنی پایه افتادند تا راگبی با وجود استعدادهای فراوان در كشور از حالت گلخانه ای خارج شود و به سمت پیشرفت حركت كند.
"تگ راگبی" رشته ای بدون برخورد و كاملا ایمن است كه قوانین و شیوه بازی راگبی بر آن حاكم است اما بخاطر نداشتن هیچ برخوردی، به یكی از پرطرفدارترین رشته ها برای نونهالان و نوجوانان در دنیا تبدیل شده است. همین كافی بود تا حالا مسئولان راگبی ایران به فكر راه اندازی این رشته بیفتند و در اولین گام با معرفی یكی از چهره های برتر این رشته به عنوان رییس كمیته تگ راگبی كار خود را آغاز كنند. بدین ترتیب اولین جشنواره تگ راگبی جام آینده سازان خلیج فارس با همت انجمن راگبی ایران و کمیته تگ راگبی در تهران برگزار شد.
این جشنواره با حضور 6تیم از دانش آموزان ناحیه 1 شهرری و با مربیگری مهدی حسنعلی به عنوان موسس این رشته در ایران برگزار شد که در پایان تیم های ایران جوان، بچه های ایران و حافظ به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند. حضور علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی و آقابیک رییس انجمن راگبی و سایر مسئولان جلوه خاصی به این جشنواره بخشیده بود. این مسابقات یک روزه که به صورت سونز(7 نفره) برگزار شد طبق قوانین بین المللی و با استقبال دانش آموزان مواجه شد. طبق اعلام مسئولان انجمن راگبی برگزاری چنین مسابقه ای در سطح آسیا و در کشورهای مختلف آسیایی کم نظیر بوده و ایران به عنوان یکی از پیشتازان این رشته در سطح قاره کهن مطرح شد. علی درفکی که یکی از قهرمانان ملی پوش این رشته است به عنوان سر داور این مسابقات به امر قضاوت پرداخت و خانمها الناز خوارزمی، سارا عبدالملکی و مهسا غیاثیان به عنوان کمک داور قضاوت این مسابقات را بر عهده داشتند.
***
علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی هم با اعلام اینکه راگبی از جمله رشته های مستعد در ایران است اعلام کرد که با در پیش گرفتن چنین راهی یعنی بها دادن به رده های پایه و شروع استعدادیابی از این رده سنی می توان به آینده روشن این رشته در کشور امیدوار بود.او گفت: «در راگبی هم اکنون فعالیت های خوبی صورت گرفته که نشان از وجود پتانسیل و علاقه ورزشکارانش دارد. راه اندازی تگ راگبی هم اتفاق تازه ای برای رشد این رشته و پشتوانه سازی آن در سطح کشور است که باید به مسئولان راگبی و به خصوص کمیته تگ راگبی برای این آینده نگری تبریک گفت و من هم این قول را می دهم که از این رشته برای موفقیت های بعدی همچون حضور در مسابقات برون مرزی حمایت کنم.» علیپور همچنین اعلام کرد که راگبی ایران توانایی حضور در بازیهای آسیایی 2014 کره جنوبی را دارد و برای حضور این رشته در این مسابقات تمام تلاش خود را انجام میدهد.

دکتر میرزا آقابیک به عنوان رییس انجمن راگبی این قول را به همه دانش آموزان داد تا با حمایت بیشتر از آنها و مدارس کشور این رشته به جایگاه خوبی دست یابد تا در آسیا هم بتوان شاهد درخشش استعدادهای ایران بود. آقابیک در این باره گفت: «با توجه به اینکه سطح این مسابقات بیشتر از آنچه تصور می شد بالا بود و استعداد نوجوانان ایرانی و علاقمندی آنها به این رشته در این جشنواره کاملا مشهود بود بنابراین توجه و حمایت همه جانبه خود را از این رشته اعلام می کنم.» او همچنین ادامه داد: «اولین دوره جشنواره تگ راگبی تابستان امسال با حضور تیم های مختلف از سطح کشور برگزار می شود تا اولین دوره اردوی تیم ملی این رشته با حضور نوجوانان مستعد این رشته برگزار شود. و هچنین تشکر ویژه از باشگاه کنگره 60 در امر برگزاری ما را یاری نمودند و قهرمانان تیم
ملی که با حضور گرمشان باعث دلگرمی نوجوانان شدند .

زهرا نوری دبیر کمیته تگ راگبی هم با اشاره به اینکه استارت برگزاری مسابقات تگ راگبی از این جشنواره زده شده است گفت: «با حمایت مسئولان انجمن راگبی در صدد آن هستیم تا مسابقات دختران را هم در همین سطح و با حضور علاقمندان به این رشته برگزار کنیم.» او ادامه داد: «در اولین گام تعدادی از بازیکنان فعال این رشته را در سطح استان تهران به منظور استعدادیابی در مدارس معرفی کردیم و امیدواریم با تلاش همه علاقمندان این رشته به جایگاه خوبی در میان دانش آموزان برسد. در هر حال آینده راگبی ایران در دست همین نوجوانان است که باید از رده های سنی پایه شناسایی شده و شروع به فعالیت کنند.»
رییس کمیته تگ راگبی: به فكر پشتوانه سازی برای آینده هستیم
"مهدی حسنعلی" كه با سابقه 11 ساله در رشته راگبی افتخارات مختلفی را به عنوان ورزشكار ملی پوش به دست آورده حالا مورد اعتماد مسئولان قرار گرفته تا این رشته دچار تحول بزرگی شود. او همچنین سابقه فعالیت در مدارس راگبی فدراسیون و باشگاههای راگبی به عنوان مربی، سابقه مربیگری تیم ملی زیر 20 سال و مسئولیت كمیته آموزش راگبی را نیز بر عهده داشته است.
"حسنعلی"هدف از تشكیل این كمیته را پشتوانه سازی میداند و می گوید: «برای پشتوانه سازی تیم های ملی و باشگاهها و آشنایی نسل جدید با راگبی این كمیته راه اندازی و فعالیت آن آغاز شده است.»
او ادامه میدهد: «این ورزش به دلیل نداشتن هیچ برخورد و آسیبی مناسب كسانی است كه از یك طرف علاقمند به راگبی و از طرف دیگر نگران برخوردها و آسیب های آن هستند كه تگ راگبی این فرصت را برای این افراد فراهم كرده تا در آن مشغول به فعالیت شوند. مهمترین تفاوت این رشته با راگبی عدم برخورد است. در این بازی بازیكنان به جای برخورد یا اصطلاحا تكل یكدیگر، باید بندهایی كه به لباسشان بسته شده را از بازیكن حریف جدا كنند و بنابراین هیچ برخوردی در كار نخواهد بود.»
رییس كمیته تگ راگبی كه خود سالها به عنوان ملی پوش راگبی تجربه حضور در مسابقات مختلف را دارد حضور یك مدیر ورزشی را دلیل راه اندازی این رشته عنوان می كند و می گوید: «شاید تا کنون برنامه ای برای راه اندازی این رشته برای پشتوانه سازی وجود نداشت اما حالا با آمدن آقای دكتر میرزاآقابیگ به عنوان یكی از مدیران باسابقه ورزشی، لزوم پشتوانه سازی احساس شد و به همین دلیل این كمیته آغاز به كار كرد.»
"حسنعلی"از راه اندازی این رشته در تهران خبر میدهد و می گوید:‌ »به خاطر عمر كوتاه این رشته فعلا از تهران و شهرستانهای اطراف آن شروع كردیم اما قبل از پایان سال آیین نامه آن را به استانها ارسال می كنیم و پیش بینی می كنیم تا تابستان سال بعد، 10 استان به طور رسمی در آن فعال شده باشند. در حال حاضر هم 6 تیم از مدارس ناحیه یک ری استارت مسابقات را در ایران زدند که امیدوارم با حمایت مسئولین آینده روشنی برای این رشته رقم بخورد.»
نوع مطلب :
برچسب ها : استعدادهایی که پشتوانه ساز راگبی ایران هستند،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391


بقیه عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391

    تیم ملی راگبی ایران در دومین مسابقه اش در مسابقات قهرمانی سید 2 آسیا موفق شد تیم چین را با نتیجه 52 - 3 شکست دهد و ضمن کسب مقام سوم در سید 2 بماند. در دیگر مسابقه این سید تیم تایلند با پیروزی مقابل مالزی به سید 1 صعود کرد.    تیم ملی راگبی ایران در اولین مسابقه اش در سید 2 آسیا روز پنجشنبه 11 خرداد به مصاف تایلند رفت که با نتیجه 37 - 17 شکست خورد.

    ایران در دیدار بعدی روز شنبه با چین رو به رو می شود که در صورت پیروزی در آن مسابقه مقام سوم گروه راکسب می کند و همچنان در سید 2 می ماند.

نوع مطلب :
برچسب ها : یران در سید دو ماند، راگبی،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391
بازیکن تیم ملی جهت اعزام به مالزی انتخاب شدند

   حسن میرزا آقا بیک رئیس انجمن راگبی پس از اعلام اسامی توسط کادر فنی بلافاصله با تشکیل کمیته فنی در مجموعه یاس پس از سه ساعت بحث و تبادل نظر سرانجام 23 بازیکن اعزامی مشخص و سپس در جمع بازیکنان اعلام کرد این اتخاب اصلح ترین انتنخاب بوده و مورد تائید من می باشد ، حتی برای نفر 24 تیم وقتی چند بازیکن در شرایط مساوی بودند برای اینکه این نفرهم سلیقه ای نباشد با 23 نفرمی رویم و آقای رامین نورسعدی هم بر اساس نظر پزشکان در شرایط بازی سخت نمی تواند تیم را همراهی نماید برای همین از تیم کنار ماند. همچنین میرزا آقابیک گفت بازیکنانی که ما را امشب ترک می کنند از همین فردا تمرینات خود را بصورت جدی ادامه دهند تا انشاالله در اردوهای بعدی در تیم قرار گیرند و چنانچه بازیکنی هم در مورد حذف خود هر سوال فنی دارد می توانند در شرایط کاملا دوستانه از مربیان سوال نماید و آنها هم باید پاسخگو باشند و تمام سعی کادر فنی و کمیته فنی این بود که حقی از کسی ضایع نشود که این انتخاب کاملا این موضوع را ثابت می کند به امید موفقیت در بازیهای مالزی و صعود به سید یک با همت و تلاش شما عزیزان
تیم اعزامی.

    اسامی بازیکنان منتخب :
1- حسن نوزاد                       12 – مرتضی رسولی
2- احمد اتحاد پور                   13- محمد سپهری متین
3- رسول اسمار                     14- عطا جلالی خلیان
4- میثم خادم                        15- پیام شجاعی
5- پدرام بنی عامریان               16- سجاد ایزدی
6- محمد خلیلی                     17- ناصر اسلامی منش
7- یوسف جلالی                    18- حمیدرضا تقوی
8- شهاب بلالی                     19- محمد بوستانی
9- امین حسین زاده                 20- روزبه اندوهگین
10- معین سرکاری                 21- ایرج عبدی
11- اکبر غلامی                    22- حمید رضا زارع
23- محمد جمشیدی

مربی : مهیار عسگری
کمک مربی : جلال جهانبخش
مدیر فنی : امیرحسین اکرامی فر
سرپرست کاروان : نصرت الله جعفریان


نوع مطلب :
برچسب ها : بازیکن تیم ملی جهت اعزام به مالزی انتخاب شدند، ورزش راگبی، راگبی،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391

    اسامی 30 بازیکن انتخاب شده جهت حضور در اردوی آخر ، قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی سید 2 آسیا در مالزی :

1- حسن نوزاد- آذربایجان شرقی             17- حمیدتقوی نژاد- استان خراسان
2- روزبه اندوهگین- استان گیلان            18- امین حسین زاده- استان فارس
3- رسول اسمار- استان خوزستان            19– سجاد ایزدی- استان فارس
4- ایرج عبدی- آذربایجان شرقی              20- رامین نوری سعدی- استان فارس
5- عطا جلالی- استان خراسان               21- ناصر اسلامی منش- استان فارس
6- شهاب بلالی-استان خوزستان             22- محمد سپهری متین – استان خراسان
7- یوسف جلالی- استان خوزستان          23- محمد بوستانی- استان خراسان
8- اکبر غلامی- استان تهران                 24- ارشیا متقی نژاد- استان تهران
9- محمد خلیلی- استان اصفهان              25- حامد عطاب – استان خوزستان
10- میثم خادم - استان فارس                  26- امیر ابریشمی-استان سیستان و بلوچستان
11- معین سرکاری- استان فارس            27- امین بیابانی زاده – استان هرمزگان
12- حمیدرضا زارع- استان فارس          28- مهدی ممتاز امیری- استان تهران
13- مرتضی رسولی- استان کرمان        29- آریا چتر نور - استان گیلان
14- احمد اتحاد پور- استان فارس           30- محمد جمشیدی – استان فارس
15- پیام شجاعی- استان فارس
16- پدرام بنی عامریان- استان تهران

    لازم به ذکر است بازیکنان دعوت شده باید در تاریخ 31 اردیبهشت در مجموعه ورزشی یاس خود را به کادر فنی معرفی کنند.نوع مطلب :
برچسب ها : اردوی آخر تیم ملی جهت اعزام به مالزی، اردوی راگبی، راگبی ایران،
لینک های مرتبط :

نظرات ()
نوشته شده توسط علی غلامی در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391
   کمیته فنی تیم های ملی پس از دو روز بررسی وضعیت بازیکنان راگبی کشور ، عصر دیروز اسامی 44 بازیکن را بر اساس مسابقات سطح بندی کشور جهت اردوی مرحله دوم تیم ملی راگبی اعزامی به بازیهای آسیائی مالزی اعلام کرد. در این دو روز که با حضور حسن میرزا آقا بیک رئیس و محمد حسین اکرامی فرد دبیر انجمن وضعیت تک تک نفرات مورد بررسی قرار می گرفت رئیس انجمن تاکید زیادی به اخلاق محوری و جوان گرائی نفرات داشت ، که مورد تائید کلیه حاضرین بود و به همین اساس 12 بازیکن زیر 23 سال در بین دعوت شدگان میباشند.

    نفرات دعوت شده :
اسماعیل شصتی – آریا چتر نور - مهدی ممتاز امیری - ارشیا متقی نژاد – روزبه اندوهگین – ایرج عبدی – محمد کرمانشاهی – امین بیابانی زاده – محمد خلیلی – حمید زارع – میثم خادم – سینا خانزاده – اکبر غلامی – محمد بوستانی گلستانی – پویان شادکام – آرشام متقی نژاد – حامد عطاب – امانوئل یعقوب خدابخش- شهاب دهقان - معین سرکاری - احمد اتحادپور- یوسف جلالی – مرتضی رسولی – حسن نوزاد - شهرام بهزادی – رسول اسمار - حسن حسن نژاد – عطا جلالی – شهاب بلالی – امیر ابریشمی – سجاد ایزدی – رامین نوری سعدی – ناصر اسلامی منش – محمد سپهری متین – امین حسین زاده – حمید رضا تقوی نژاد- نعیم هرجابی – محمد جمشیدی – پیام شجاعی – پدرام بنی عامریان – رضا شهریاری- جیمز فرج الهی ( انگلستان ) - فرجام عطشان (استرالیا) – سلمان شریعت ( امریکا )
    نفرات دعوت شده عصر روز پانزدهم میبایست خود را به کادر فنی در مجموعه ورزشی یاس واقع در انتهای اشرفی اصفهانی بلوار سیمون بولیوار نرسیده به میدان دانشگاه نبش کوچه محبان الائمه تلفن 7-44870095 معرفی نمایند.

    مدیر فنی تیم ملی : امیر حسین اکرامی فرد
    مربیان : مهیار عسگری - صادق نبی دوست
    بدنساز : سعید روحانی
    پزشکیار : داود غضنفری

    مدارک مورد نیاز دعوت شدگان که میبایست همراه داشته باشند
1- اصل شناسنامه
2- اصل کارت ملی
3- اصل گذر نامه
4- 6 قطعه عکس 6*4
5- 6 قطعه عکس 3*4
6- اصل کارت پایان خدمت
7- اصل گواهی اشتغال به تحصیل که به تائید واحد اموزشی مربوطه رسیده باشد(جهت دانش اموزان و دانشجویان)
8- اصل مدارک مبنی بر روشن بودن وضعیت نظام وظیفه (جهت سربازان و مشمولین)

نوع مطلب :
برچسب ها : دعوت از نفرات جدید برای اردوی دوم تیم ملی راگبی، راگبی، rugby،
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : علی غلامی
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
بنظر شما بهترین تیم راگبی ایران کدام است؟
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فروش ویژه ساعت 2 زمانه کاسیو جی شاک GA-100ساعت 2 زمانه کاسیو جی شاک GA-100. طراحی بی نظیر و فوق العاده شیک. مقاوم در برابر آب و ضربه. دارای کرنومتر و تاریخ شمار، همراه با 6 ماه گارانتی تعویض ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 49000 تومان

فروش ویژه عینک گرنجو - Granjo


عینک گرنجو، طراحی برتر ویژه سال جدید. عینك فوق اسپرت با طراحی جدید. شناخته شده به عنوان عینك محبوب هنرپیشگان. با ستارگان همراه شوید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 40000 تومان

فروش ویژه عینک آفتابی اسپای پلاس SPY+عینک آفتابی اسپای پلاس. طراحی برتر ویژه سال جدید. شناخته شده به عنوان عینك محبوب هنرپیشگان. با ستارگان همراه شوید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 34000 تومان

 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو